Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

OTOPARK BİLET VERME MAKİNASI

Kod: 073
OTOPARK BİLET VERME MAKİNASI
Açıklama

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin Karşılaştır

ENERJİ : 220 VAC - 50 Hz

GÜÇ TÜKETİMİ : 80 W

GÖVDE : 1,5 mm DKP sac üzeri elektrostatik toz boya

ÇALIŞMA ISISI : (-20), (+60) °C

EBATLAR : 122.5 x 25 x 18 cm

SİSTEM : Mikroişlemci tabanlı olarak tasarlanmıştır. Elektronik devre üzerinde tüm opsiyonel özellikler mevcuttur. Cihazın üzerinde mevcut olan grafik ekran ile müşteriye istenilen bilgi verilebilir. Cihaz sesli ikaz sistemine sahiptir. Online ve offline çalışabilir. Kontrol bilgisayarında sorun olması ya da haberleşme kablosunun zarar görmesi durumunda otomatik olarak offline çalışma moduna geçer ve kesintisiz çalışmaya devam eder.

ÇALIŞMA ŞEKLİ : Biletli Giriş : Loop dedektörüne gelen aracın giriş zamanı Gün/Ay/Yıl ve Saat/Dakika/Saniye olarak PC'den alınır ve barkod üzerine basılır. Bilet verme makinası bu bilgileri barkodlu termal bilet olarak müşteriye sunar. Müşteri bileti aldığı anda, bilet verme makinası bariyerle haberleşerek (bariyer için röle çıkışı mevcuttur) bariyerin açılmasını sağlar.

Biletli Çıkış : Girişte verilen termal bilete sahip olan müşteri, çıkışta biletini sistem operatörüne verir. Operatör barkod okuyucuya okuttuğu bileti PC yazılımı sayesinde ücretlendirir.

Abonman Giriş : Loop dedektörüne gelen araç mifare abone kartını bilet verme makinasının üzerindeki mifare okuyucuya gösterir. Gerçek zamanlı olarak PC tarafından mifare kart numarası kontrol edilir ve abone durumuna göre giriş izni verir (eğer abonelik süresi bitmişse giriş izni verilmez). Bariyer için ayrılan röle çıkışı aktif olur ve müşteri aracı ile giriş yapabilir.

Abonman Çıkış : Sistem operatörüne verilen mifare abone kartı mifare okuyucuya operatör tarafından gösterilerek çıkış izni verilir (PC üzerindeki veritabanına kayıt yapılmış olur).

HABERLEŞME : PC ile bilet verme makinası RS 485 üzerinden haberleşme yapmaktadır.

MONTAJ : Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj.

GARANTİ : 2 yıl

SERTİFİKALAR : ISO 9001:2008