Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

Datacard ID Works Standard Designer v6.5

Kod: 306
Datacard ID Works Standard Designer v6.5
Açıklama

571897-005

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin

BU ÜRÜN SADECE TÜRKİYE'DE SATILMAKTADIR.

Kimlik kartı programınız için gelişmiş yazılım

Datacard® ID Works® Standart kimlik yazılımı, hızlı ve esnek kart tasarımı, basit fakat güvenli kart üretimi veya bu yararlılıkların birleşimi için kullanıcı dostu bir araçlar seti sağlar. Tasarım ve üretim için ayrı paketler, bu işlevleri ayrı ayrı iş istasyonlarında yönetmenize olanak verir.

Güçlü, modüler platform

· SEZGİSEL TASARIM ARAÇLARI. ID Works Standart Tasarımcı yazılımı ile kartların, raporların ve üretim formlarının tasarımını hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Şekil çizme özelliği, şeffaf arka planlar ve hayalet görüntüler, kartları özelleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca bu yazılım, üretim formlarını ODBC-uyumlu, çoklu tablolu veri tabanlarına entegre edebilmenize olanak verir.

· ARTIRILMIŞ OPERASYON ÜRETKENLİĞİ. ID Works Standart Üretim yazılımı, görüntü yakalamayı, veri girmeyi ve kurtarmayı, kart ile raporları tasarım paketinden ayrı biçimde yazdırmayı kolaylaştırır. Kullanıcı dostu özellikler arasında ön-tanımlı liste alanları, açılan menüler ve veri güdümlü kart seçimi yer alır. Ayrıca bu yazılım, akıllı kart kişiselleştirme yönetimini basitleştirmek üzere akıllı kart desteği sunar (yakınlık eklentisi). 

· DÜZGÜN ENTEGRASYON. Yazılım, Datacard® SP Plus Serisi kart yazıcılarının yanı sıra birçok diğer markayı da içeren çok çeşitli Datacard® masaüstü kart yazıcılarıyla uyumludur. Ayrıca imza yakalama için Tru™ Signature çözümünü de destekler.

 

En Çok Satanlar

DCLE Smart - Card

DCLE Smart - Card

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Otopark Plaka Tanıma Sistemi

Otopark Plaka Tanıma Sistemi

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00