Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

BLOK YOL BARİYERİ - 3 METRE- Engel Yüksekliği:65cm

Kod: 203
BLOK YOL BARİYERİ - 3 METRE- Engel Yüksekliği:65cm
Açıklama

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin Karşılaştır

ENERJİ : 380V AC

GÜÇ TÜKETİMİ : 1.1 - 2.2 KW

GÖVDE : 304 kalite paslanmaz çelik veya sac üzeri elektrostatik boya

ÇALIŞMA ISISI : (-25), (+60) °C

ENGEL GENİŞLİĞİ : 2000 - 4000 mm

ENGEL YÜKSEKLİĞİ : max. 350 - 650 mm

TAŞIMA AĞIRLIĞI : max. 10 - 20 ton/dingil

ÇALIŞMA PERİYODU : 3000 açma-kapama/gün

AÇMA - KAPAMA SÜRESİ : 2-4 sn

UZAKTAN KUMANDA : Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Araç anahtarlığına takılan veya araçta herhangi bir noktaya bırakılan keyless kumanda modülü sayesinde blok bariyere 3m. yaklaşıldığında, sistem aracı tanır ve herhangi bir tuşa basılmaksızın geçiş sağlanır. Bir blok bariyere 1-500 adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılabilir.

BUTON KONTROL : Blok bariyer tek veya çift buton kontrollü de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta bir sonraki hareketini yapar (açıksa kapanır, kapalı ise açılır). Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.

ZAMAN KONTROL : Blok bariyerin açıldıktan belirli süre sonra kapanması istenirse, istenen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.

GEÇİŞ KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak kullanılmaktadır.

SENSÖR KONTROL : Araç geçişi sırasında aracın blok bariyer üzerinde durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, engelin yukarı hareketi güvenlik sensörü sayesinde engellenir. Araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensörü kullanılmaktadır.

SİSTEM : Elektronik devre mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. Elektronik kontrol devresi hidrolik basınç ve pozisyon kontrolünü sürekli takip eder. Üzerinde araç tespit ettiği zaman emniyet sensörleri devreye girer ve engelin açılmasını önler.

İKAZ LAMBASI : Engelin aşağı ve yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası, hareket tamamlanana kadar yanıp söner. Alternatif olarak uyarı için K/Y trafik lambası kullanılabilir.

ACİL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında serbest geçiş konumu) mevcuttur.

MONTAJ : Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj.

GARANTİ : 2 yıl

SERTİFİKALAR : CE(73/23/EEC;93/68/EEC, prEN 12453, EN 50133-1), ISO 9001:2008