Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

FALCON V3 BARİYER - 4.8m

Kod: 197
FALCON V3 BARİYER - 4.8m
Açıklama

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin Karşılaştır

ENERJİ: 200 - 240 V AC

MOTOR: 24V DC

GÜÇ TUKETİMİ: 300 W

GÖVDE: 1.2 mm, 304 kalite paslanmaz çelik, 5 mm kompozit veya 0,8 mm galvaniz sac üzeri elektrostatik boya.

ÇALIŞMA ISISI: (-25), (+60) °C

EBATLAR: 25 x 40 x 100 cm

KOL UZUNLUĞU: 330 cm, 480 cm ve 600 cm

UZAKTAN KUMANDA: Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Araç anahtarlığına takılan veya araçta herhangi bir noktaya bırakılan keyless kumanda modülü ile bariyere 3m yaklaşıldığında, bariyer aracı tanır herhangi bir tuşa basılmadan geçiş sağlanır. Bir bariyere 1-500 adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılabilir.

BUTON KONTROL: Bariyer tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basılışta bariyer bir sonraki hareketini yapar (açıksa kapanır, kapalı ise açılır). Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar vardır.

ZAMAN KONTROL: Bariyer açıldıktan belirli süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenen süreye ayarlanan zaman kontrolü bulunmaktadır.

GEÇİŞ KONTROL: Geçiş tetiklemesi için kuru kontak kullanılmaktadır.

SENSÖR KONTROL: Araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun aşağı hareketi güvenlik sensörü sayesinde engellenir. Araç geçişini tamamlayınca sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensörü kullanılmaktadır.

AKILLI KOL: Bariyer kolu aşağı - yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan cismi hissetme buna göre tepki verme özelliğine sahiptir. Emniyet sensörü dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket alma süresi 0.7 sn dir. Bariyer kolunun yukarı hareketi sırasında o yöndeki cismi algılama ve durma süresi 0.3 sn dir.

SİSTEM: Elektronik devre mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. Üzerinde tüm opsiyonel ürünler için girişler kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları takılarak sistem her zaman masrafsızca genişletilebilir.

AKÜ: Opsiyonel olarak sunulan akü ve akü şarj ünitesi ile elektrik kesilmesi durumunda bariyer 250 açma-kapama yapabilir.

İKAZ LAMBASI: Bariyer kolunun aşağı-yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası kol hareketini tamamlayana kadar yanıp söner.

REFLEKTÖR: Bariyer kolu üzerinde gece görülebilen reflektör, kırmızı bantlar ve “STOP” yazısı bulunmaktadır.

ACİL MOD: Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum ve yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş konumu) mevcuttur.

GARANTİ: 2 yıl

SERTİFİKALAR: ISO 9001:2008