Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

HIZLI GEÇİŞ BLADE-S TURNİKE

Kod: 194
HIZLI GEÇİŞ BLADE-S TURNİKE
Açıklama

HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin

ENERJİ :100 - 240 V AC

GÜÇ TÜKETİMİ : 60 + 60 W

GÖVDE : 1/1,2 mm, 304 kalite paslanmaz çelik

KAPAK : 1/1,2 mm, 304 kalite paslanmaz çelik

ÇALIŞMA ISISI : (-20), (+60) °C

EBATLAR :  280 x 1215 x 980 (h) LEFT/RIGHT

                   280 x 1215 x 980 (h) DOUBLE CENTER

GEÇİŞ ALANI : 500 - 600mm

AKILLI KOL : Turnike ileri-geri hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki verme özelliğine sahiptir.

SİSTEM : Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Geçilen yönde bir data çıktısı mevcuttur. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi, PC ile kontrolde direkt PC’ye de gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik (opsiyonel) serbest geçiş moduna geçer.

GEÇİŞ KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak kullanılmaktadır. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.

SENSÖR KONTROL : Kişinin geçiş sırasında turnike kolunun önünde durması veya geçişini tamamladığı halde taşıdığı çantanın turnike içinde kalması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından turnikenin kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun hareketi güvenlik sensörleri sayesinde engellenir. Geçişin tamamlanması halinde sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Sensör sayısı 14 adede kadar artırılabilmektedir.

BUTON KONTROL : Çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.

ZAMAN KONTROL : İstendiğinde, turnikenin açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması için ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.

GÖSTERGELER (Opsiyonel) : İki konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise kırmızı led indikatör yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil led indikatör sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı led indikatör yanar.

ACİL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

ÖZEL TASARIM : Özgün tasarımı ile iç ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar.

MONTAJ : Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.

GARANTİ : 2 yıl

SERTİFİKALAR : CE ve ISO 9001:2008

 

 

 

 

MODEL

ENGEL ÖLÇÜLERİ

SINGLE

250 x 520 x 12mm

DOUBLE

250 x 520 x 12mm