Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

VİP TURNİKE SİLİNDİR CAMLI

Kod: 015
VİP TURNİKE SİLİNDİR CAMLI
Açıklama

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin Karşılaştır

ENERJİ : 100 - 240 V AC

GÜÇ TÜKETİMİ : 60 W

GÖVDE : 1,2 mm, 304 kalite paslanmaz çelik veya sac üzeri elektrostatik boya

ÇALIŞMA ISISI : (-20), (+50) °C

AKILLI KOL : Turnike ileri-geri hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki verme özelliğine sahiptir.

KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak kullanılmaktadır. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.

SİSTEM : Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Geçilen yönde bir data çıktısı mevcuttur. Bu TTL bir çıkış olmakla birlikte, data çıktısı opsiyonel olarak IO kart yardımı ile PC’ye de gönderilebilir. Sistem, elektrik kesilmesi durumunda, dahili kesistinsiz güç kaynağı sayesinde ortalama 200 kez daha açma kapama hareketi yapabilmektedir.

BUTON KONTROL : Her yön için tek buton kontrollü çalışmaktadır. Opsiyonel olarak çift buton seçeneği de kullanılmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona basışta turnike bir sonraki hareketini yapar (açık ise kapanır kapalı ise açılır). Çift buton kontrolünde açma - kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.

ZAMAN KONTROL : Turnike açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik olarak kapanması için istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.

MOTOR DİŞLİ SİSTEMİ : Mikroişlemci tarafından yönü kontrol edilebilir şekilde, blokajlı motor dişli sistemi mevcuttur. Bu sistem sadece mikroişlemci kontrolünde motora enerji uygulanması ile geçişe izin verir. Bunun dışındaki durumlarda izinsiz geçiş için turnike sistemine dahili müdahele edilmesi ya da kolun dış etkenlerle kırılması gerekmektedir.

ACİL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş konumu) mevcuttur. Acil durum geçişi uzaktan kontrol ile yapılabilir. Bu şekilde turnikeler acil çıkışa imkan verir.

UZAKTAN KUMANDA (Opsiyonel) : Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Anahtarlığa takılan veya yanınızda bulunduracağınız keyless kumanda modülü ile turnikeye 3m yaklaşıldığında, turnike kullanıcıyı tanır ve herhangi bir tuşa basılmaksızın geçiş sağlanır. Bir turnikeye 1-500 adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılabilir.

UYGULAMALAR (Opsiyonel) : Sisteme özel giriş çıkış ses efektleri, geçiş uyarı sinyal lambası ve çeşitli gövde renkleri bulunmaktadır.

GARANTİ : 2 yıl

SERTİFİKALAR : TSEK ve ISO 9001:2008

 

MODEL

Boyut (Yükseklik-Çap) mm

6575000 VIP Silindir Camlı / Kol: 80 cm

y: 990 çap: 220

 

En Çok Satanlar

Card, StickiCard(TM) Adhesive Back Card, Contains (100) Per Pack

Card, StickiCard(TM) Adhesive Back Card, Contains (100) Per Pack

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
EL17015

EL17015

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
SABİT YÜKLEME TERMİNALİ

SABİT YÜKLEME TERMİNALİ

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00