Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Çözüm Holding, grup şirketleri olan Destek Bilgisayar, Kart-Sis, TSH ve Kart-Sis Ankara şirketlerinin yeniden yapılandırılması ile birlikte 2000 yılında kuruldu. Holding şirketleri tarafından Akıllı Kart, RF ve InfraRed tabanlı uygulama ve projelerde sistem bütünleyici olarak anahtar teslimi çözümler sunulmakta, projelerde yer alan tüm yazılımlar ve donanım üretimi ihtiyaçları karşılanmaktadır.

2000 yılı itibariyle hızlı ve kaliteli teknik servis hizmeti ile dikkat çeken TSH, teknolojik ürünler konusunda yerli donanım ile elektronik ve mekanik ürün tasarlamakta ve üretimdeki ürünlerinin standartlara uygunluğu 'TSEK' belgesi ile desteklenmektedir. ÇH-TECH ve TechRON markası ile ürünlerini Türkiye ve Dünya pazarı ile buluşturan firma, son teknolojik yenilikleri tüm ürünlerine yansıtmaktadır. Yılın her günü, kaliteli hizmet verme felsefesini '7/24 Teknik Servis' sloganıyla sunan TSH, bilgi birikimi ve deneyimi ile Türkiye'nin dört bir yanına ve ürünlerinin ihraç edildiği tüm ülkelere en kısa sürede teknik servis desteği ulaştırmaktadır.

1985 yılında kurulan Destek Bilgisayar, her türlü ihtiyacı optimum düzeyde karşılayan yazılımlarıyla dikkat çekmektedir. Sunduğu çözümler arasında; GKS (Geçiş Kontrol Sistemleri)Personel Giriş-Çıkış Takip, Fuar Takip Sistemleri, Otopark Kontrol Sistemleri, Kampüs Kart Uygulamaları, Akıllı Kart Uygulamaları yer almaktadır.

1987 yılında faaliyete geçen Kart-sis, Dünyada kart basım sistemleri ve kişiselleştirilmiş kart standartlarını geliştirmek için kurulan Global Platform üyesi Datacard Group ve büyük ölçekli döküman zarflama-postalama çözümleri üreten Otto Künnecke'nin Türkiye distribütörüdür. Kart-Sis, 2001 yılı itibariyle ÇH-TECH ve TechRON markalı geçiş kontrol sistemlerini Türkiye ve Dünya pazarlarına sunmaktadır.

Kart-Sis kart basım sitemleri alanında finans sektöründe sahip olduğu geniş pazar payı ile geçiş kontrolde turizmden eğitime, sağlık kuruluşlarından mağazacılığa, taşımacılıktan telekomünikasyona kadar birçok sektöre sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlerden duyulan memnuniyeti en üst düzeye taşımayı hedeflemektedir.

Kart-Sis bünyesinde 1996 yılında Ankara Bölge Müdürlüğü olarak faaliyete başlayan Kart-Sis Ankara, 2000 yılında bağımsız bir şirket olarak yeniden yapılandırılmış olup birçok kamu kurumunun geçiş kontrol alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Çözüm Holding ve grup şirketleri, EN ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet sunmaktadır.