Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

Haberler

Tüm ürünlerimizin "YERLİ MALI" belgeleri yenilendi.

Tarih: 10 Mayıs 2018

Tüm ürünlerimizin "YERLİ MALI" belgeleri yenilendi.

KART-SİS, ülkemizin onaylı 83.Tasarım Merkezi...

Tarih: 02 Ekim 2017

KART-SİS, yaptığı araştırma geliştirme çalışmaları ve devam etmekte olan projeleri değerlendirilerek, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca, 23.08.2017 tarihinde 5746 sayılı kanun kapsamında, onaylı "Tasarım Merkezi" olarak ilan edilmiştir.

EN YENİ MODEL HIZLI GEÇİŞ TURNİKEMİZ MODEL SHUTTLE HİZMETİNİZDE...

Tarih: 20 Mart 2017

En yeni hızlı geçiş turnikemiz Blade Model Shuttle satışa sunuldu. İlk Bakışta benzerlerinden ayrılan tasarımıyla gönülleri fethediyor. Bayilerimiz ve müşterilerimizden gelen yorumlardan, blade/kanatlı turnikeler içerisinde amiral ürün olarak kısa sürede en ön safta yerini alacağı anlaşılıyor.

YENİ HIZLI GEÇİŞ TURNİKEMİZ BLADE C MODEL SATIŞTA..

Tarih: 21 Şubat 2017


Hızlı Geçiş Turnikeleri ailesine yeni eklenen Blade Model C serisi sessiz, ekonomik, dayanıklı ve ergonomik ince yapısıyla göz dolduruyor. Yeni konsept prestij turnikeler içerisinde satışa sunulduğu günden itibaren en çok tercih edilen ürünlerden. Sade, işlevsel ve zarif görüntüsü bayilerimiz ve müşterilerimiz tarafından takdir görüyor.  

YENİ BARİYER FALCON V3 SERİSİ SATIŞTA...

Tarih: 02 Şubat 2017

Yeni bariyerimiz Falcon V3 serisi satışa sunuldu. 4,8 Metreye kadar ve 6 metre kol boyu olmak üzere iki tipte satışa sunulan yeni tip bariyerin laboratuar ve saha testleri sorunsuz 500.000 açma/kapama olarak gerçekleştirildi. Özel tasarım kabin yapısı, 3 adet servis kapağı ile kullanıcı ve servis dostu olarak kullanıma sunuldu.

DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YAPTIĞIMIZ ULUSLARARASI MARKALARA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİK. DrivenCards...

Tarih: 24 Ağustos 2016

Distribütörlüğünü yaptığımız uluslararası markalara bir yenisini daha ekledik. KART-SİS, temsilcisi olduğu markalar ve ürünlerindeki çeşitliliği artırmak stratejisi ile, masaüstü lazerli kart basım sistemlerinin lider ve güçlü firmalarından DrivenCards'ın Türkiye'deki satış ve satış sonrası tüm hizmetlerini plastik kart sektöründeki 30 yıllık tecrübesi ile sunacak.

15 Temmuz Cuma gecesi demokrasiye yapılan bu hain girişimi kınıyor, bir daha böyle bir kara günün ülkemiz adına yaşanmamasını temenni ediyoruz.

Tarih: 18 Temmuz 2016

15 Temmuz Cuma gecesi demokrasiye yapılan bu hain girişimi kınıyor, bir daha böyle bir kara günün ülkemiz adına yaşanmamasını temenni ediyoruz. Millet olarak demokrasinin ve hukukun üstünlüğünden vazgeçmeden, birlik ve beraberlik içinde yaşamayı ümit ediyoruz.

Bu elim olayda vatanını, milletini savunurken şehit olan tüm güvenlik güçleri ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.

«1 2 3 4» 1 .SAYFATOPLAM 4 SAYFA